Wednesday, October 25, 2017

Máte chuť na Jamieho Olivera? Zavezieme vás na Schwechat...

Z dvadsiatich dvoch podnikov, ktoré sa pred časom rozhodol Jamie Oliver otvoriť mimo svojej rodnej Veľkej Británie, budú tri neďaleko Bratislavy – na viedenskom letisku, taxi Schwechat vás tam zavezie. Prvý z nich je už otvorený – priamo v centre Terminálu 3.

Jamie´s Deli


Hneď ako na Schwechate vystúpite z jednej z našich pohodlných limuzín, môžete sa tešiť na jednoduché a chutné snacky, pizzu priamo z pece, zdravé šaláty a široký výber sendvičov pod označením Jamie´s Deli. Menu zostavil Jamie osobne a na svoje si prídete aj v prípade, že vám časové možnosti dovoľujú maximálne schmatnúť jedlo do ruky a stráviť ho až na palube lietadla. Všetky pochúťky pozostávajú z čerstvých sezónnych ingrediencií a trvalo udržateľných zdrojov. Jamieho neformálny koncept stravovania je k dispozícii od piatej ráno do desiatej večer.

Jamie´s Italian


Popri Jamie´s Deli otvorí hviezda gastronomických televíznych šou na viedenskom letisku aj svoju taliansku reštauráciu Jamie´s Italian. Už koncom tohto roka tak dostanete možnosť zakončiť svoj príjemný zážitok z cesty jednou z našich limuzín posedením pri skvelých špecialitách inšpirovaných mediteránskou kuchyňou. Starostlivo vyberané ingrediencie dostanú aj podobu vegeteriánskych, vegánskych, bezlepkových a zdravých jedál, pričom býva zvykom, že personál dokáže malými zmenami prispôsobiť jedlo aj špeciálnej diéte či alergikom.

Union Jacks Bar


V lete budúceho roka sa viedenské letisko dočká aj najnovšieho Oliverovho konceptu – baru, ktorý ponúkne exkluzívne koktaily a chuťovky ako ideálny doplnok ku krátkemu relaxu na letisku. Všetky tri prevádzky na Termináli 3 budú ľahko dostupné, predovšetkým pre pasažierov odchádzajúcich z brán F a G. Momentálne slúži cestujúcim na Schwechate vyše 30 fast foodov, bistier, kaviarní, barov, pubov, cukrární či obchodíkov s vínom, ktoré sa orientujú na rakúsku aj medzinárodnú kuchyňu. Prevádzky Jamieho Olivera budú zaručene chutným obohatením tejto ponuky a my vás k nej s radosťou zavezieme.

Union Jacks Bar

Londýn, Oslo a Düsseldorf


Schwechat nie je prvým letiskom, kde svetoznámy šéfkuchár otvoril svoje stravovacie zariadenie. Napríklad severný terminál londýnskeho letiska Gatwick sa môže pochváliť exkluzívnou kombináciou troch Jamieho konceptov pod jednou strechou. Prvá Oliverova reštaurácia v Nórsku sa nachádza na letisku Gardermoen v Osle a letisko v nemeckom Düsseldorfe sa po februárovej premiére Jamie´s Deli teší na letné otvorenie gastropodniku Jamie´s Coffee Van, ktorý bude tradične spolupracovať s lokálnymi dodávateľmi kvalitných surovín.