Thursday, September 17, 2015

Na čo treba myslieť pri transporte s Bratislava Airport Taxi

Letiskové taxi transfery patria medzi obľúbené spôsoby prepravy osôb. Ich výhodou je pohodlné a rýchle cestovanie z bodu A do bodu B. Ľudia, ktorí musia cestovať za prácou, využívajú túto formu prepravy pravidelne, čím sa stala súčasťou ich pracovného ale aj súkromného života. Či už patríte medzi stálych, alebo občasných zákazníkov taxi služieb, je dôležité myslieť na určité skutočnosti a pravidlá, ktoré sú s týmto typom prepravy spojené. V ďalších riadkoch vám priblížime, na čo treba myslieť pri ceste s našou spoločnosťou.

bratislava airport transport

Myslite na časovú rezervu


Pred odoslaním rezervácie z našej stránky Bratislava-Airport-Taxi.com, majte na pamäti dostatočnú časovú rezervu. Odporúčame vám vypracovať si časový plán cesty. Pokiaľ si nemôžete dovoliť meškanie a potrebujete byť bezpodmienečne na danom mieste včas, treba myslieť aj na možné dopravné obmedzenia, ktoré čas transportu predĺžia a vy stretnutie nemusíte stihnúť. Naši vodiči jazdia bezpečne, dodržiavajú dopravné predpisy a neprekračujú maximálnu povolenú rýchlosť. Pokiaľ sa vám stane, že budete z určitých dôvodov meškať na stretnutie s vodičom, oznámte nám túto skutočnosť na našej telefonickej linke +421 903 853 359.

Buďte šetrní k interiéru vozidla


Nakladanie vašej batožiny a kufrov do auta nechajte vždy na našich vodičoch, aby ste náhodou nespôsobili škodu na vozidle. Ak cestujete s deťmi, dávajte pozor, aby nepoškodili interiér vozidla hračkami a nerušili vodiča pri jazde prílišnou hlučnosťou. Ak cestujete s domácim zvieratkom, majte ho prosím umiestnené v prepravnej klietke.

Majte na pamäti, že po vás nastupujú do vozidla aj ďalší cestujúci. Preto vo vozidle nie je dovolené fajčiť ani konzumovať žiadne potraviny.

Skontrolujte si osobné veci


Pri nástupe do vozidla sa presvedčte, že máte pri sebe všetky osobné veci ako sú napr.: doklady, lístky, rezervačné papiere do hotela. Včasnou kontrolou ušetríte čas aj peniaze. Príjemnú cestu vám praje Bratislava-Airport-Taxi.com.

Foto : www.pixabay.com