Wednesday, March 6, 2024

5 tipov taxi Bratislava Viedeň - kam za exotikou počas jarných prázdnin a Veľkej noci?

 Láka vás exotika? Nič vám nebráni, aby ste si dopriali príjemné leňošenie, teplé more a úžasné pláže už počas jarných prázdnin. Splňte si vaše sny letecky z Bratislavy. Vy, vaše deti a rodina prežijete výnimočné chvíle a domov prídete nadšení aj oddýchnutí. Pamätajte, že na letisko do Bratislavy vás pohodlne a komfortne odvezieme 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Kedy letíte za exotikou práve sem?

1. Obľúbená klasika z letiska Bratislava = Egypt

Najdlhšia rieka sveta, pyramídy a unikátny podmorský svet. To sú len tri lákadlá, ktoré môžete v Egypte zažiť.

Vydajte sa s deťmi na vzrušujúcu plavbu po Níle alebo do útrob obrovských pyramíd, ktoré ukrývajú mnoho tajomstiev a záhad. Ponorte sa pod vody teplého Červeného mora a prežite rozprávku Nemo priamo pred vašimi očami.

Vypočujte si príbehy faraónov a egyptských bohov staré tisícky rokov, keď sa bude prechádzať pomedzi mohutné kvádre a obrovské sochy Luxora, Karnaku či v Abú Simbel. Preskúmajte púštne duny z chrbta koňa, ťavy alebo zo štvorkolky. Lebo také budú vaše tohoročné jarné prázdniny z letiska Bratislava.

2. Exotický raj v Dominikánskej republike z letiska Bratislava

K čerstvým novinkám letov z Bratislavy patrí nová linka do Dominikánskej republiky - do nádhernej Punta Cana.

Absolútna exotika v Karibskom mori a Atlantickom oceáne láka turistov na azúrovo modré more, palmy a miestnu pohostinnosť. Či to bude romantická dovolenka vo dvojici, či vysnívaná Veľká noc, či pohodlná rodinná dovolenka - všetko hovorí v prospech exotického raja Punta Cana,

Keď sa nabažíte úchvatných rajských pláži, môžete sa prejsť niektorých národným parkom alebo si užívať atrakcie vodného živlu ako potápanie, kitesurfing, wakeboard, prípadne výlet na priľahlý ostrov.

3. Za rumom a salsou z letiska Bratislava na Kubu

Keď sa povie Kuba, predstavíte si pravdepodobne krásne pieskové pláže, rum či cigary. Poďte radšej ochutnať chute Kuby na vlastnej koži, teraz aj letecky priamo z Bratislavy.

Rezervujte si jarné prázdniny alebo Veľkú noc na Kube a vydajte sa spoznávať skutočne pestrú minulosť ostrova na západnej pologuli s plážami pokrytými zlatým pieskom, sýtomodrým aj tyrkysovým morom a tropickým vzduchom. Veľmi ľahko vás pohltí pulzujúca Havana aj všade prítomný temperament a rytmus tradičnej rumby a salsy.


modre auto

4. Z letiska Bratislava cez Prahu až do ďalekého Vietnamu

Jednou z noviniek letiska Bratislava sú charterové lety z Bratislavy na perlový ostrov Phu Quoc s krátkym medzipristátím v Prahe.

K unikátnym zážitkom dovolenky vo Vietmane patria nedotknuté pláže s bielym pieskom, ale aj divoká príroda, husté lesy, vodopády a živé koralové útesy. Lebo Perlový ostrov stále dýcha svojou autenticitou.

Určite nikdy nezabudnete na jazdu najdlhšou trojsmernou lanovkou na svete. Celkovú exotickú atmosféru doladí miestna kuchyňa na netradičnom nočnom trhu či panoramatické výhľady na oceán z vrcholu pagody Ho Quoc.

lanovka nad vodou

5. Hakuna Matata na Zanzibare z letiska Bratislava

Vycestujte zo svojej domoviny až do ďalekej východnej Afriky, na pobrežie Tanzánie, kde na vlastnej koži okúsite neuveriteľní mix prírodných krás, pestrej histórie a dynamickej kultúry.

Milovníci pláži budú ohúrení prechádzkami naboso v práškovom bielom piesku a s pohľadmi na fascinujúce odtiene tyrkysového mora. Na ostrove Zanzibar si prídu na svoje priaznivci aromatických korenín, ktoré sa pestujú na tunajších bujných plantážach.

Nenechajte nič na náhodu, naplánujte si jarné prázdniny v lesoch so vzácnymi druhmi divokej zvery alebo priamo na safari. Minimálne spoznáte rodisko slávneho speváka Freddieho Mercuryho.

exoticka plaz

Na prázdniny za exotikou, na letisko v taxi Bratislava Viedeň

Odvážte sa a vyrazte na tieto jarné prázdniny do niektorej exotickej destinácie. Letecky priamo z Bratislavy - a pokiaľ nie, potom aj z letiska Viedeň Schwechat.

Isté je, že taxi Bratislava Viedeň vás spoľahlivo odvezie na vaše lietadlo, či to bude letisko Bratislava, letisko Wien Schwechat alebo dokonca letisko Praha a Budapešť.

Stačí si dopredu online rezervovať váš luxusný taxík. Tak vaša netradičná dovolenka nezačne v lietadle, ale už na sedadle komfortného Bratislava Airport Taxi.

Rovnako si môžete dopredu rezervovať aj vašu cestu z letiska do centra Bratislavy - náš profesionálny vodič vás bude čakať po prílete v príletovej hale letiska.

Zdroje:

https://www.shutterstock.com

https://pelipecky.sk

https://sita.sk

https://cestovanie.sme.sk